potucek@reflex.cz GSM +420 606 222 928 CS společenský týdeník REFLEX

pondělí, prosince 27, 2004

Karel Gott je v pořádku

Ujistily mě o tom nedělní Události na České televizi. I když v původní reportáži o ohrožených Češích v Indickém oceánu to vypadalo dost hrozivě: Karel je prý na dovolené na Maledivách, které jsou za normálních okolností celé jen deset centimetrů nad vodou, a navíc jeho bungalov je přímo na východním pobřeží, kam v neděli ve tři hodiny ráno středoevropského času dorazila vlna tsunami vyvolaná největším zemětřesením u Sumatry od poloviny šedesátých let.

Jakýsi odborník s vytřeštěnýma očima ve veřejnoprávní reportáži Vladimíra Kořena dramaticky odtušil, že třicetinásobný Český slavík Karel bude mít bungalov zaplavený vodou přinejmenším do výšky jednoho a půl metru! A že o Karlovi nemají žádné informace. Ještě že po průstřihu na studio moderátorka Iveta Toušlová přinesla aktuální dobrou zprávu, že se Karlovi, ani druhému Karlovi (Svobodovi) a dalším celebritám, bez kterých by české televize zašly na úbytu, vlastně nic nestalo.

Televize Nova o několik minut později upřesnila, že Maledivy rozhodně neční nad hladinu Indického oceánu jen do výšky deseti centimetrů a že božský Karel tráví svátky na západním, nikoli tedy východním pobřeží, na které dorazila záplavová vlna. Přesto jsem si už nyní jist, že jakmile se oba Karlové a jejich další showbyznysoví kamarádi z Malediv vrátí, můžeme se těšit na celou řadu velmi dramatických interview. A to budou Velké divy.

(REFLEX OnLine, 27.12.2004)

2 Comments:

Blogger editor said...

Dobrý podvečer. Schválně, tipněme si, kde všude se v českých médiích objeví nyní rozhovory s "trosečníky z Malediv". A jak dlouho bude tato situace trvat..

27. prosince 2004 23:43

 
Blogger Jan Potůček said...

Tak já si myslím, že od chvíle, co se vrátí, to bude trvat tak dva měsíce. Nejdřív to rozpálí deníky, televize a rádia, pak týdeníky a nakonec zbudou měsíčníky. Ale možná vznikne i nějaká kniha :) Smrt na Maledivách :)

28. prosince 2004 18:40

 

Okomentovat

<< Home