potucek@reflex.cz GSM +420 606 222 928 CS společenský týdeník REFLEX

čtvrtek, ledna 27, 2005

Glosář J. P.

FOTBAL? ZAPLAŤ. Fandové německé Bundesligy brzy ostrouhají mrkvičku. Přenosy všech zápasů totiž nadobro zmizí z vysílání veřejnoprávních televizí ARD a ZDF a objeví se už jenom na placených kanálech Premiere. Jeho majiteli se podařilo přeplatit i nabídky volně vysílajících komerčních stanic Sat1 či RTL. A teď budou solit diváci…

VYČPĚLÁ EROTIKA. Slovenská komerční televize Markíza oznámila, že v únoru ukončí vysílání erotického pořadu Láskanie, jakési obdovy nováckého Peříčka. K podobnému kroku se už před časem rozhodla Nova, která na únor pro změnu připravuje zcela novou erotickou talk show. Projekt má na starost šéfredaktor publicistiky Radek John, který jistě uplatní zkušenosti z cudné seznamky Milionový pár.

ČAU HOLKY! Vydavatelství Pilates, které sídlí shodou okolností na stejné adrese jako firma One media, nový vydavatel týdeníku Strategie, Zdravotnických novin, Postgraduální medicíny a Sestry, připravuje časopis Čau holky. Zatím si nechalo registrovat ochrannou známku. Letmým pohledem do databáze patentového úřadu lze zjistit, že Pilates stojí také za projektem časopisu Medical Tribune, konkurentem Zdravotnických novin, z nichž One media propustila 80 procent zaměstnanců (viz RX 1/05). Už je zřejmé, proč.

(REFLEX 4, 27.1.2005)

0 Comments:

Okomentovat

<< Home