potucek@reflex.cz GSM +420 606 222 928 CS společenský týdeník REFLEX

čtvrtek, února 03, 2005

Glosář J. P.

KONOPNÁ PŘÍLOHA. Holandský časopis Nieuwe Revu přiložil k vydání z 26. ledna umělohmotnou tobolku se vzorkem indického konopí. Podle šéfredaktora Marka Kostera tak redakce chtěla vyjádřit svůj postoj k otázce legalizace užívání marihuany a jejích substancí mimo speciální kavárny a bary. Některé supermarkety odmítly časopis vystavit na pultech. Co na to veverka Huli?

OCELÁŘ MAGNÁTEM. „Budeme vysílat přímé přenosy z jednání amerického Kongresu, dolní komory britského parlamentu a německého Bundestagu,“ rozmáchl se v rozhovoru pro týdeník Euro nový majitel české parlamentní televize 24.cz Tomáš Chrenek, člen dozorčí rady třineckých železáren. Jistě. Předplatitelé kabelové televize v Rožnově pod Radhoštěm netouží po ničem jiném.

LOGO PŘES KOPÍRÁK. Rádio Impuls intenzivně pracuje na programových změnách svého pražského dvojčete, rádia Info. Podařilo se mu už získat svolení od vysílací rady ke změně názvu na Rock Zone a teď se chystá do útoku proti jinému pražskému rockovému rádiu Beat. Mimo jiné tím, že zcela okopírovalo jeho logo. Počítá snad majitel Impulsu, že i v tomto případě bude platit rčení „špatná reklama, taky reklama“?

(REFLEX 5, 3.2.2005)

0 Comments:

Okomentovat

<< Home