potucek@reflex.cz GSM +420 606 222 928 CS společenský týdeník REFLEX

čtvrtek, února 10, 2005

Glosář J. P.

PŘIKOVÁNI K OBRAZOVCE. Primácký seriál Rodinná pouta překonal ve čtvrtek 27. ledna hranici dvou milionů diváků, což znamená, že jej sledovala celá čtvrtina české populace nad 15 let. Je to dobrá, nebo špatná zpráva? Asi dobrá, protože scénáristky – sestry Bártů – už pracují na další řadě „Pout“ a kromě toho píší nový seriál s pracovním názvem Čtyřlístek. Prý půjde o český Sex ve městě…

STAŇ SE POSLANCEM! Polská televize TV4 zrušila vysílání reality show „Staň se poslancem!“ ve které chtěla vybrat nejvhodnějšího kandidáta pro nadcházející regionální volby. Důvod? Volby se přesunuly z června na blíže nespecifikovaný podzimní termín. Zarputilí zastánci svobody slova ale hovoří o zásahu temných politických sil. Pochopitelně.

MALÉ UPŘESNĚNÍ. V předminulém sloupku jsem zmínil, že si firma Pilates blízká novému majiteli Zdravotnických novin, společnosti One media, registrovala ochrannou známku Medical Tribune. Šéfeditor české mutace tohoto časopisu Mgr. Jaroslav Hořejší mě ale upozornil, že vydavatelem tohoto titulu je nakladatelství Medical Tribune CZ, které je součástí Suddeutsche Verlag.

(REFLEX 6, 10.2.2005)

0 Comments:

Okomentovat

<< Home