potucek@reflex.cz GSM +420 606 222 928 CS společenský týdeník REFLEX

čtvrtek, března 17, 2005

Glosář J. P.

POKORNÝ NA ROZTRHÁNÍ. Radiožurnál má od 1. března nového šéfredaktora Jana Pokorného. Známý moderátor se už nechal slyšet, že by si rád podržel své rozhlasové pořady a nadto se chystá uvádět týdenní Informační servis pro podnikatele na ČT 2. Pokorný také často moderuje různé podnikatelské akce, které s rozhlasem vůbec nesouvisí. Bude si to moci dovolit i jako šéfredaktor?

OPRAVDU KRÁSNÝ ZTRÁTY zažívá Česká televize s moderátory jako je předseda Rady Českého rozhlasu Michal Prokop, který s dramaturgem Janem Lacinou založil v centru Prahy bar Krásný ztráty. Podle mluvčího ČT Martina Krafla to je zcela v pořádku, protože televize bar provozovat nemůže. Taky se tak těšíte na to, až Halina Pawlowská praští se Šťastným Jimem a vrhne na trh konzervy s banánovými šproty?

KOMERČNÍ OFENZIVA. Evropským veřejnoprávním televizím zvoní hrana. Komerční stanice totiž začínají usilovat o účelové dotace na „pořady veřejné služby“. Začalo to v Británii, nejnověji se ozvali privátní provozovatelé v Německu, Irsku a Holandsku. Kdy začne křičet Nova s Primou?

(REFLEX 11, 17.3.2005)

0 Comments:

Okomentovat

<< Home